Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Więcej wrażeń

z Twojego kwitnącego ogrodu!

ASYSTENCJA OSOBISTA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI– EDYCJA V

Zapraszamy do udziału piątej edycji projektu „Asystencja osobista osób
z niepełnosprawnościami – edycja V” realizowanego przez Spółdzielnie Socjalną „Ogród Dokumentów” w okresie od 01.04.2023 r. do 31.03.2024 r.

Celem projektu jest zwiększenie samodzielności, rozwój predyspozycji do pełniejszego życia społecznego, wypracowanie nawyków radzenia sobie z sytuacjami dnia codziennego,
a także umożliwienie lub wspomaganie niezależnego życia 52 osób z niepełnosprawnością intelektualną w wieku od 18 do 60 roku życia, zamieszkujących na terenie powiatu jarosławskiego, przeworskiego, lubaczowskiego lub rzeszowskiego.

Uczestnicy projektu otrzymają średnio miesięcznie 30 godzin zindywidualizowanego wsparcia w godzinach popołudniowych lub w weekendy przez asystentów osobistych w sposób uwzględniający indywidualne potrzeby i możliwości osoby z niepełnosprawnościami.

Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie składają następujące dokumenty:

  1. Karta zgłoszenia do programu „„Asystencja osobista osób z niepełnosprawnościami – edycja V”
  2. Orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności/ lub równoważne

 Kartę zgłoszenia do programu należy złożyć w biurze projektu: 37-500 Jarosław, ul. Wilsona 6a lub przesłać na e-mailem do koordynatora programu: a.bogacz@psoni-jarosław.org.pl do dnia 13.04.2023r.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz zgłoszeniowy .doc)Formularz zgłoszeniowy .doc[ ]87 kB
Pobierz plik (Rekrutacja -RODO.doc)Rekrutacja -RODO.doc[ ]644 kB